ECQ-U2A223MLA datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    ECQ-U2A223MLA
  • Производитель
    Panasonic Corporation
  • Описание
    Panasonic Corporation ECQ-U2A223MLA RoHS: yes Product Type: AC Pulse, Suppression Dielectric: Polyester Capacitance: 0.022 uF Tolerance: 20 % Voltage Rating: 250 V Series: ECQU(L) Operating Temperature Range: - 40 C to + 100 C Termination Style: Radial Lead Spacing: 12.5 mm Dimensions: 15 mm L x 11.5 mm W x 5 mm H Capacitance - nF: 22 nF Capacitance - pF: 22000 pF Case Height: 5 mm Case Length: 15 mm Case Width: 11.5 mm Class: X2 Lead Diameter: 0.6 mm Lead Style: Straight Number of Pins: 2 Product: Metallized Polyester Suppression Capacitors Factory Pack Quantity: 3000 Type: Metallized Polyester Film Capacitor Voltage Rating AC: 250 V